Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül az ELMŰ áramszo...

Mennyibe kerül az ELMŰ áramszolgáltatás kikapcsolása és visszakapcsolása?

Figyelt kérdés
...és miert nincs ez benne az Üzleti szabalyzatukban, és miert nincs erre a temara (és védett fogyasztokra) menupont a telefonos ügyfelszolgalati rendszerükben?
2011. szept. 21. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt vannak a díjak a függelékben

8760 a visszakapcsolás

[link]

2011. szept. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én JARTAM ezen az oldalon, de nem jottem ra (most is 10 percbe lelt!), hogy a Függelék az egy kulon link az Üzletszablyzat mellett!!

Jol latom, hogy a kikapcsolas az akkor ingyenes, és a visszakapcsolasnak van csak dija? A Csaladsegito 25E Ft-os koltseggel ijesztgetett tegnap!

2011. szept. 21. 19:14
 3/5 A kérdező kommentje:
...egyebkent a Fuggelekben olvasott ügyfelszolgalati fogadóórák már másképp vannak! Lehet, hogy az összeg sem aktualis mar?
2011. szept. 21. 19:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaz,nálunk nem az Elmü van,de a kikapcsolásért is kell fizetni,és a visszakapcsolásért. Együtt 25-30.000.-Ft
2011. szept. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 max2maxi válasza:
17.800.- Ft a visszakapcsolás 24 órán belüli kifizetés esetén, ha a kikapcsolás elmaradás miatt történt meg.
2014. ápr. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!