Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az elmű ma bejelentés nélkül...

Az elmű ma bejelentés nélkül kijött, és leszerelte a villanyórát (többi lent)?

Figyelt kérdés
szóval pár éve vettük ezt a lakást, és kiderült, hogy a régi tulaj nevén maradt a villanyóra (nem tudom, hogy hogy) és már 2003ban kellett volna hitelesíttetni, ezért ma kijöttek, és simán csak elvitték, áram nélkül maradtunk. előtte semmiféle értesítést nem kaptunk. felhívtuk őket, hogy ugyan már, ezt ők sem gondolják komolyan, akkor még ma hozzanak egy újat, mert agyvérzést kapok. nem, nem hoznak, be kell mennem mindenféle papírral a lakással kapcsolatban, és majd VALAMIKOR kapunk új villanyórát. ezt megtehetik?? minden bele fog rohadni a hűtőbe! a sok husvéti kaja! most a szomszédtól kértünk áramot hosszabbítóval, dehát ez nem mehet napokig! valakivel történ már ilyen?
2011. ápr. 20. 21:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Igen, megtehetik. 2003 óta nem tűnt fel nektek, hogy a régi tulaj nevére jönnek a számlák?!!
2011. ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%
jesszus...
2011. ápr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%

Azt ugye te sem mondod komolyan, hogy 8 év alatt! nem vettétek észre, hogy az óra nincs átíratva! 8 napon belül kellett volna! Olyan befizetési csekkeket őrizgettek, amelyek nem a ti nevetekre szól és nem veszitek észre?

Vagy valójában az a gond, hogy nem is fizettétek? Mert ilyen esetben szoktak drasztikus megoldáshoz folyamodni a szolgáltatók.

2011. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
nem, mindig fizettük, és a mi nevünkre jöttek a számlák. csak 2,5 éve lakunk itt, a fickó, aki leszerelte, az mondta, hogy ehhez nem volt nyúlva 2003 óta, míg a szomszédunkét azóta kétszer cserélték már (most mondta). és hogy vigyünk be minden adásvételit a lakásról, hogy át lehessen írni a mi nevünkre, mert maga a villanyóra az az előző tulaj nevén van. én sem értettem, nekünk ezt senki nem mondta. azthittem, hogy lakásvásárláskor mindent elintéztünk. 2003ban ez a lakás irodának volt használva.
2011. ápr. 20. 21:56
 5/19 A kérdező kommentje:
kérlek azért hülyének ne nézzetek, nyilván ha a régi tulaj nevére jöttek volna a számlák, intézkedtünk volna 2,5 év alatt :)
2011. ápr. 20. 21:57
 6/19 anonim ***** válasza:

Tényleg felelőtlenek vagytok, és még csak örülhettek, hogy eddig is volt áramotok.

Nem tehetsz mást, csak amit mondtak, vidd a papírokat minél hamarabb, és imádkozz, hogy normálisak legyenek a szolgáltatónál, és gyorsan kapjatok másik órát.

2011. ápr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Azért nagy marhaságot csináltatok! Miért nem lehetett átíratni az órát? Nem vettétek át a szolgáltatást!
2011. ápr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
szerintem az lehet a gond, hogy 2003ban még valóban a régi tulajé volt a villanyóra, mert mondom, mi kicsit több mint 2 éve vagyunk itt csak, és pont azután költöztünk, hogy egy kötelező hitelesítés megtörtént volna, szóval mindenképp a régi tulaj a sáros ezügyben. az elmű meg azért, mert nem figyelmeztetett.
2011. ápr. 20. 21:59
 9/19 anonim ***** válasza:
Ja bocs, mire leírtam, már látom, hogy írtál kommentet... Hát így nem tudom...
2011. ápr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
dehát nem tudtuk, hogy nincs átírva!!!! azért egy költözés nem egy rutinos dolog, lehet hogy akkor valóban kimaradt egy papír, de én nem emlékszem ilyenre, mégis miért jöttek volna akkor a nevünkre azóta a számlák?
2011. ápr. 20. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!