Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen hosszu az élettartama...

Milyen hosszu az élettartama egy mobilhàznak?

Figyelt kérdés
Van egy telkunk, és arra gondoltunk, olcsobb lenne, ha mobilhazat vennénk, tudjàtok, az màr fel van szerelve mindennel, és épitkezesi engedély sem kell hozza, ezért gondoltam, hogy kifizetodobb lenne, de ha nem tart elég hosszu ideig, talàn nem is éri meg... nektek mi a véleményetek?
2009. ápr. 26. 17:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Gondolom,te is nézted ezt az oldalt. Szerintem is elég kecsegtető ajánlatok vannak köztük,és mint láthattad is a használt 1.5 milliónál kezdődő házak életkora 20-23év!Elgondolkodtató,hogy vajon érdemes-e megvenni,egy ilyen korú szerkezetet,a bútorzataival,szerelvényeivel együtt?Végül is most nézem,nem is írtad újat,vagy használtat szeretnétek-e?Mert egy újnak legalább ennyi élettartama biztos meglesz,mint a használtaknak:D Szerintem legjobb megnézni őket élőben,hogy igazándiból milyen állapotban vannak,mert a fotók elég csalókák lehetnek.(Ez csak az én véleményem:A használtak is még kihúznak min 15-20évet,ha jól karban vannak tartva ,de lehet többet is!)

2009. ápr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!