Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Faluban lévő ház eladása?...

Faluban lévő ház eladása? Duna House vagy Otthon Centrum?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb, hatékonyabb, gyorsabb?
2011. szept. 30. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik sem. Számomra hitelesebb egy helybeli vagy falu esetén a szomszéd helyiségben dolgozó, helyismerettel rendelkező ingatlanos.
2011. szept. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyik se! újsághirdetés ,netes hirdetés. A közvetítők haszna miatt a rajtuk keresztül értékesített házak drágábbak.
2011. okt. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem drágábbak, mert végső soron úgyis a vevő szabja meg az árat. Általában ő próbálja meg lefelé alkudni az irányárat, nem az eladó felfelé.

Különbség csak annyi, hogy az eladónak kevesebb marad a zsebében.

2011. okt. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na pont ezért drágábbak.Mert ha van egy házam amit el akarok adni 10millioért de egy fillérrel sem kevesebbért akkor, ha a közvetitő lenyúl tőlem 500ezret akkor 10,5mft-ért fogom hirdetni. Újságban,neten meg 10ért alku nélkül.Vagy többért ,hagy alkudozzon a vevő,de akkor is az alku a közvetitős esetnél csak 10,5mft-ig mehet,tehát a vevő rosszabul jár. Végülis be lehet adni közvetítőhöz de a magánhirdetést nem szabad kihagyni, ha gyors eredményt akarunk!Semmi esetre ne írjunk alá kizárólagos szerződést,hogy csak a közvetítő adhassa el.
2011. okt. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Martin84 ***** válasza:
Ha tényleg szeretnéd még idén eladni, akkor javaslom az Otthon Centrumot. Barátom házát ők 3 hónap alatt adták el, a második vevőnek teljesen korrekt áron, ez tavaly nyáron volt. Előtte 1 évig hirdetett a Duna Hausnál, de ott nem jött egy vevő se. Én náluk vettem ősszel, akkor egy másik közvetítő volt, a kollégája meg elintézte a hitelt: három hét alatt megvolt az egész (igaz csak 3 és fél millió kellett a készpénzünkhöz). Van olyan ismerősöm, akinek meg Otthon Centrumban oldották meg, hogy önerő nélkül megvegyék a házat, mondjuk ez Bicskén volt, de országos cég, szerintem máshol is ilyenek a feltételek.
2012. jan. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a DH. Sokkal profibb az ármeghatározó rendszerük.
2012. okt. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!