Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mitől van egy lakásnak otthon...

Mitől van egy lakásnak otthon illata?

Figyelt kérdés
Már több, mint 3 éve lakunk itt és még mindig érzem inkább az újbútor illatot, mint igazi otthon illatot. Pedig normálisan éljük a mindennapi életünket.
2011. szept. 20. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól lesz otthon illatú, hogy otthon érzed magad benne.
2011. szept. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a saját otthonodban nem hiszem, hogy érzed, az érzi aki elmegy hozzád :D szerintem...
2011. szept. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
telefingod
2011. szept. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs is jobb mint érezni az új bútor illatot :)
2011. szept. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most nem értem miért baj az, ha új bútor illata van még három év múlva is. Biztos jobb lenne egy penészes lakás illatát szagolni 0-24-ig.... Vagy vegyél egy kutyát/macskát, na akkor ne félj, lesz ám szag a házban.
2011. szept. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! :)
2011. szept. 20. 11:06
 7/9 anonim ***** válasza:

én folyton illatosítok, mert nem szeretném, ha olyan berohadt szag lenne, amit egyesek lakásából érzek kiáramolni a lépcsőházban, vagy akár az utcán.


a legolcsóbb megoldás az autóillatosító, fellógatok egyet a szekrény külső fogantyújára, és 2-3 hétig tuti jó illat van. ha elhasználódott, veszek egy másikat 400ft-ért :)

2011. szept. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én autóillatosítót autóba használok és 100 Ft-ért veszem. Eszemben se volna szobába lógatni, vannak már spray formátumú lakás frissen tartók is. :)
2011. szept. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%

Már bocsi, de fujjjj, autóillatosító a házba. Egyáltalán nem szeretném azt az illatot érezni a lakásomban!


Amúgy én nagyon figyelek rá, hogy jó illat legyen nálunk, a vendégeink meg is szokták említeni ezt, aminek nagyon örülök. :)

Imádom a frissen mosott ruha illatot, egyébként meg az IKEÁban szoktam illatgyertyákat venni. Nem az a tömény pacsmag illat, hosszú és tartós. És nem csak a gyertya maga illatos, mint sok ilyennél, hanem tényleg finom illat lesz tőle a lakásban :)

2011. szept. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!