Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A nagyját lefordítottam, de...

A nagyját lefordítottam, de nem igazán értem mire gondol a kedves illető. ( ebayes rendelés) Valaki felvilágosítana? :D:D

Figyelt kérdés
Unfortunately, I just had a bad experience with a shipment to Hungary. If you are willing to get a US PO box that will forward to you I will provide you with the information on how to do that. It ends up being a bit cheaper in the long run because then you would only pay domestic shipping to the PO box and not international rate.
2011. okt. 9. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos, epp most volt rossz tapasztalatom Magyarorszagra szallitassal.

Ha hajlando vagy egy amcsi postafiokot kivaltani, ami tovabb kuldene Neked az arut, akkor en megadom az informaciokat, hogy hogy kell eljarni. Egy kicsit olcsobb lenne hosszutavban, mert csak belfoldi szallitasi dijat fizetnel a postafiokra valo kiszallitasahoz, nem nemzetkozit.

Tanacsom, hadd az egeszet.

2011. okt. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az lesz!
2011. okt. 9. 11:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem olcso mulatsag, es nem egy szallitasra szol, hanem minimum idore.


[link]

2011. okt. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!