Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki a VIII....

Van itt olyan, aki a VIII. kerületben él? Mennyire durva ott a helyzet? Valami konkrét eset?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat!
2011. okt. 9. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

A harcok kiújultak az Orczy tér környékén, de a katonaság átvette az irányítást, és páncélozott vízágyúkkal oszlatják a felfegyverzett bandákat.


Amúgy semmi extra, de mindig van valami műsor..

2011. okt. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagynéném ott lakott egy darabig. Én soha nem költöznék a VIII. kerületbe...sőt, a belvárosba egyáltalán. Laktam 4 évig Bp-n, amikor egyetemre jártam,(2 éve) de alig vártam, hogy végezzek az isivel, és vidékre költözhessek.


Elég balhés hely, én megmondom őszintén, hogy még nappal sem érzem magam biztonságban a körnék utcáin. Este egyenesen félek.

2011. okt. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én messze élek onnan, de nem egy ismerősöm lakik ott és mindegyiküknek volt már gondjuk az aljanéppel, egyiküket megverték egy kicsit, a másik ügyes volt és sikerült elfutnia.
2011. okt. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy azon belül hol laksz. Ahol elég durva az a Fiumei út, Népszínház utca környéke, egyszer még mentünk a Klinikákhoz kocsival és ott is vannak elég para helyek, de amúgy nem olyan vészes.

Én mindig is itt éltem és sose volt semmilyen problémám, bár tény, hogy elég csendes környéken lakunk Pesthez képest.

De ez is olyan, hogy van olyan ismerősöm akit megvertek, de ő tényleg már ránézésre is rossz környéken lakik, ahová nem szívesen költözik az ember.

2011. okt. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!