Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lakcímváltozást el tudom...

Lakcímváltozást el tudom intézni egy budapesti okmányirodában, ha nem budapesti lakcímváltozásról van szó?

Figyelt kérdés
Ajka városában vagyok bejelentve állandó lakcímre, de most Ajka város másik utcájába költöztem át. Egy budapesti okmányirodában el tudom intézni ezt a lakcímváltozást???
2011. okt. 9. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Lakcímváltozást, mindig a területileg illetékes okmány irodában tudsz csak intézni, így jelen esetben ez Ajka!

Ha Te nem tudsz menni személyesen, akkor mehet más is, csak legyen nála a lakcímkártyád.

2011. okt. 10. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha ez 100% így van, akkor hálás vagyok a válaszért! Ha mondjuk édesanyámnak adom a lakcímkártyám és vele egy címre akarom magam bejelenteni, akkor ő ezt el is tudja intézni, igaz?! Ez tuti?
2011. okt. 10. 06:24
 3/4 anonim válasza:
Igen, tuti.
2011. okt. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ez a 100% érdekes, mert nekem, mikor a személyim járt le, besétáltam egy budapesti okmányirodába és megcsinálták a lakcímkártyával együtt szó nélkül, pedig hivatalosan semmi közöm Budapesthez. Még ideiglenesen se vagyok bejelentve, egyedül Pécsen van az állandó lakhelyem.

Szóval ebből kiindulva szerintem a te ügyedet is el kell tudniuk intézni ott.

2011. okt. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!