Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az új lakcímváltozásról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új lakcímváltozásról, akkor kell tudnia apunak, ha ő már nem látogatja a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Büntetendő,ha bejelentés nélkül költöztünk el?

Lányom 8,fiam 5 éves


2011. jan. 24. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy tudnia kell...ne adj neki okot a "támadásra".
2011. jan. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem is keresett minket eddig.Csak hátha...eszébe jutnak a gyerekek egyszer,vagy nem is tudom.Szomszédom beültette a fülembe a bogarat.
2011. jan. 24. 13:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a gyámügyet, mi a teendő, ugyanis lehet, hogy elegendő (jogilag) náluk bejelenteni az új címet (ott úgyis be kell). Mi a helyzet a gyerektartással? Fizeti? Akkor tudnia kell róla. Nem fizeti? Akkor én nem mondanám el, ha nem kötelező... Te tudod, hogy ő hol él? Mert sok ilyen esetben anyuka sem tudja elérni a volt férjet és ezért sem megy a kapcsolattartás. De a kapcsolattartás hiányát is be kellene jelenteni a gyámügy felé, nehogy aztán gond legyen belőle később.
2011. jan. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Letiltással kapom a gy.t-t.Nem jelentettem be gyámügyre,sem sehova az új címünket.Szerintem a héten sort kerítek mindenre.

Köszi!

2011. jan. 24. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!