Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel ajándékozzam meg a...

Mivel ajándékozzam meg a párom? Kézzel készült ajándékkal szeretném meglepni a szülinapjára és az évfordulónkra. Sajnos nincs semmi ötletem. Értek a festéshez, egy picit a varráshoz is. A párom informatikával foglalkozik és inkább itthon ülős típus.

Figyelt kérdés
Nem érdeklődik az irodalom vagy művészet iránt,nem is olvas. Valami egyszerű de hasznos dologgal szeretném meglepni.Van valami ötletetek?
2009. ápr. 30. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Varrhatsz neki pl "dísz"párnát: henger alakút, vagy fél nagypárna méretút (tvzéskor remek, ha szeretitek ágyból nézni a tvt)

Készíthetsz neki festett vagy szalvétatecnikás dossziétartót (levéltartót, ceruzatartót)

Ha szeret kávézni vagy teázni: kézzel festett vagy gravírozott bögrét (mi sok mindenkinek csináltunk a rokonságban, mindig nagy sikere volt)

2009. ápr. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!!!
2009. ápr. 30. 10:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó ötleteket kaptál, ezeken túl közös fényképpel ellátott egérpad.
2009. ápr. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 GPM válasza:
Három évvel elkéstem a válaszadással, de azért leírom, hátha a következő szülinapra hasznos lesz :D Ha jól éreztem ki a kérdésleírásból, elképzelhető, hogy téged zavar, hogy nem olvas és nem érdeklődik a művészet iránt...nem? vehetnél neki könyvet, valami igazán érdekeset, hátha rákap az olvasgatásra :)
2012. szept. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!