Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten kertesház?

Budapesten kertesház?

Figyelt kérdés
Budapesten hol érdemes kertesházat venni, amihez közel vannak boltok, jó a közlekedés a belvárosba, éjszakai buszok is közlekednek arra és nem is olyan drága?
2011. okt. 13. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem Budapesten a kertes ház alapból eléggé drága. Főleg, ha még egyéb megkötéseid is vannak... Szerintem néz körül Zuglóban, bár az eléggé drága, vagy esetleg Kispest Kertvárosában vagy Pestszentlőrincen.
2011. okt. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, mondjuk szerintem Csillaghegy tök jó hely... De elég drága. Pesten minden családi ház drága, még a rossz állapotú is! Egyébként, környék válogatja.. Viszont, ha már családi házba költöztök, akkor jó környékre menjetek!!
2011. okt. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 asmosys ***** válasza:
IV ker. nekem bevált :)
2011. okt. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi a Homoktövis lakókertben lakunk,igaz nem családi ház,de vannak nagy erkélyek,a kis lakóközösségű társasházakhoz nagy közös kert,gyereknek játszótér:)Vannak eladó lakások is(pl.a barátnőmék is árulnak..).

Éjszakai busz kijön,ovi,suli,bölcsi,orvos van.Spar,Auchan,Lidl közel.Szóval jó hely:)

2011. okt. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

IV, XIV, XVI. kerület - bár ez nem olcsó,

XVII, XVIII. kerület - ez olcsóbb, de elég messze van mindentől. Boltok ugyan vannak a közelben, a közlekedés is megoldható, de hát messze...

XIX, XX, XXI, XXIII - körülbelül itt fogsz találni a legolcsóbban.

Ja, és a II. és a XII. kerületben is vannak, bár nagyon drágák, de egy keresést megér - láttam itt már jó áron szép kégliket.

2012. febr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!