Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lesz 2012-ben félszocpol?

Dudu07 kérdése:

Lesz 2012-ben félszocpol?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen de nem fél hanem teljesen uj lesz. Tegnap ismertették a TV-ben.
2011. okt. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
És azt nem tudjátok véletlen, hogy mikortól lehet igényelni? Azt mondták, hogy már idén lehet, és Januárban lesznek az első kifizetések. De vajon mikortól lehet igényelni, hogy milyen formában?
2011. okt. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]

ezt találtam

2011. okt. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Bocsi lesz félszocpol is .Most linkeltem be amit találtam
2011. okt. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segitséget!!
2011. okt. 14. 07:42
 6/11 A kérdező kommentje:
Az engem is érdekelne,hogy mkortól lehet igényelni,vagy hol lehet érdeklődni felőle,láttam a Tv-s ismertetést de ott külön nem tértek ki a félszocpolra..
2011. okt. 14. 07:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor olyan párok nem is igényelhetik meg,akiknek nincs legalább egy gyermekük? :( Nekünk még nincs a férjemmel, de a közeljövőben tervezzük. Viszont, előtte szeretnénk befejezni a házunkat. Minden más stimmel (35 év alatti, 6 hónap munkaviszony, új ház)
2011. okt. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ráadásul csak házasok igényelhetik?
2011. okt. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Á n haragudjatok, hogy ennyit írok ide, de ahányszor elolvasom a cikket, annyiszor zavar össze:


"Olyan 35 év alatti házaspárok igényelhetik, akiknek van legalább egy gyereke.."


"A szocpol mértéke függ a gyerekek számától is. Előre legfeljebb két gyereket lehet vállalni. Egy gyermeket négy éven, két gyermeket pedig nyolc éven belül kell "teljesíteni"."


Nekem nem egyértelmű a cikk.


Mi már házasok vagyunk (viszont barátnőmék még nem, de nekik már van egy bébi) nincs semmilyen tartozásunk, 35év alattiak vagyunk, és nagyon szeretnénk a közeljövőben legalább 2 gyereket.

Jó lenne, ha minél hamarabb lenne valamilyen részletes tájékoztató, ahol ezeket a félreérthető részeket is letisztázzák.

2011. okt. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Itt az a probléma, hogy irreális dolgokat várnak el az embertől.

Tudják nagyon jól, hogy olyan szabályokat szabtak meg, amibe baromi kevés pár fog beleférni.

Manapság milyen kevés házasság köttetik?

Elvárják azt, hogy legyen a fiatal párnak 35 éves koruk előtt annyi pénze (hitel nélkül) hogy a 800 ezer ft pótlással együtt tudjanak mondjuk építkezni.


Plusz már legyen legalább egy gyerekük, és legyenek házasok.

Kik azok, akik ma magyarországon 35 éves kor alatt rendelkeznek annyi tőkével, hitelmentesen, plusz egy gyerekkel, hogy ha kapnak pár százezer forintot, akkor rögtön tudjanak venni egy új lakást, új házat, vagy építkezhessenek?


Röhej ez az új szocpol!

2011. okt. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!