Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lesz 2012-ben félszocpol?

Dudu07 kérdése:

Lesz 2012-ben félszocpol?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 17:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Engem is érdekelne ez a téma!

Elolvastam a cikket, és az alapján nem lesz félszocpol. Az még a régi szocpolra vonatkozik, mert ha megnézitek, fölé van írva egy ilyen figyelmeztetés pirossal.

Mi is szeretnénk szocpolt igényelni, de elég fura szituban vagyunk. Pont most építkezünk a párommal, kéne az a pénzt, hogy teljesen be tudjuk fejezni a házunkat, de még nem vagyunk házasok (aug. 18.-án lesz az esküvő) és még nincs gyerekünk se. De nincs hitelünk, és 35 éven aluliak vagyunk.

Ilyen esetben mi a helyzet? Mert elég ciki, hogy mi nyáron szeretnénk házasodni, és utána babákat, de előtte kéne a pénz, mert előtte szeretnénk az otthonunkat felépíteni.


Az az érzésem, hogy nekünk így nem fog járni, pedig kb 2 év múlva (nyáron esküvő, rá egy évre baba) már minden kritériumnak megfelelnénk. Addig viszont mindenképp szeretnénk olyan állapotba hozni a házat, hogy legalább a lakhatásit megkapjuk rá.

Viszont, ha már van lakhatási, akkor nincs szocpol.

Nagyon el vagyok keseredve! Tényleg irreálisak az elvárások!

2011. okt. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!