Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tényleg igaz, hogy csak...

Tényleg igaz, hogy csak évfordulóval mondhatom fel a lakásbiztosításomat és addig nem léphetek át másik biztosítóhoz?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez tévedés.

Bármikor lemondhatod és bárhol újrakötheted.

Ha körülményesek(mert nem igazán szeretik ha ügyfelet vesztenek)csak annyi hogy ne fizesd be a soron következő díjat és hagyd figyelmen kívül a felszólítást így 1 hónap múlva felmondják ők.Eközben megkötheted a másikat.

2011. okt. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Régebben tényleg így volt, de most az ügynököm azt mondja, hogy ettől az évtől megváltozott. Nem igaz csak átverés?
2011. okt. 13. 18:52
 3/11 anonim ***** válasza:
tényleg így van .Csak évforduló váltáskor lehet .Én is úgy csináltam ,hogy letiltottam a banknál hogy ne tudják leemelni a havi díjjat ,aztán addig a férjem máshol megkötötte .Az a lényeg hogy ne a te nevedre kösd meg .Hiába küldték hónapokig a csekkeket ,nem fizettem be és így megszüntették .
2011. okt. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudják behajtani később?
2011. okt. 13. 21:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt nekem is próbálták beadni. Ezért én is még csak azt a szívességet sem tettem meg nekik, hogy lemondtam, hanem nem fizettem be a csekket és máshol kötöttem másikat. Ennek egy éve már és nem történt semmi. Nem kötelezhet semmire.
2011. okt. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Amit egy éve meg lehetett csinálni azt nem biztos, hogy most is meg lehet.
2011. okt. 14. 13:50
 7/11 anonim ***** válasza:

Az csak mese amit az ügynököd be akar adni!

Legalábbis én év pont év közepén váltottam másikra most néhány hónapja.

Felhívtam az ügyfélszolgálatot mondtam hogy meg akarom szüntetni, azt mondták hogy akkor ne tegyem fel a csekket és automatikusan megszünik.Kb. 2hónap múlva jött is a levél hogy megszüntették a biztosításom.Az újat már a telefonhívás napján megkötöttem ugyanúgy az én nevemre.

2011. okt. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát akkor egyelőre nem fizetem ki az elmaradásomat. Megpróbálok váltani.
2011. okt. 14. 22:17
 9/11 A kérdező kommentje:
Megint hívott a biztosító embere és azt mondja ha nem fizetem ki az évfordulóig járó összeget, egy behajtó cégen keresztül be fogják hajtani. Hallottatok már ilyenről?
2011. dec. 18. 13:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi történt végül, én most pont ebben a helyzetben vagyok.
2012. jan. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!