Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Szerintetek melyik biztosító...

Szerintetek melyik biztosító társaságnál kössem meg a lákásbiztosításomat?

Figyelt kérdés
Gondolom, hogy egy sz..., de milyen tapasztalaitok vannak? Melyik a megbízhatóbb, ügyéntézés gördülékenyen megy-e, készségesek-e stb.?
2011. szept. 24. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Aegon

A biztosító társaság 2 nap alatt küldött vkit csőtörésnél, a saját emberük vitte feléjük a számlát.

Mondjuk nem a lakásban laktam, ha ott laktam volna, akkor a 2 nap sok lett volna.

K and H bank és biztosító, ők gyorsak, nem kötnek bele dolgokba ha ügyintézésről van szó, utasbiztosításból tudom, talán a lakásbiztosításnál is gyorsak.

Allianzt ne, nagyon linkek, elhagyják a papírokat, nem fizetnek időben, sőt arra is törekednek, hogy ne kelljen fizetni.

2011. szept. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
A 2 legjobban fizető az Aegon és a Generali, de az Aegonnak olcsóbbak a díjai és az új LSZB lakásbiztosításuk eléggé sok mindent tartalmaz amit mások nem.
2011. szept. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a Generalit javaslom, megbízhatóak, régen a piacon vannak,jó a hírük és kárrendezésben is nagyon jók. A prémium csomagjuk régóta tartalmaz olyan elemeket amit a legtöbb biztosító most vezet be.
2011. szept. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha lakásról van szó, akkor mindenképp oda kell menni ahol a háznak (közös képviselő tudja ki az...) van a biztosítása.
2011. szept. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ingóságbiztosításnak nem kötelező a ott lenni ahol a társasháznak van a biztosítása.
2011. szept. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Családiházról van szó!!!
2011. szept. 30. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!