Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért kapcsol ki a konvektor...

Miért kapcsol ki a konvektor bekapcsolás után? Mintha elmenne a gáz.

Figyelt kérdés
Most költöztem albérletbe, és itt konvektor van. Az esetek 80%-ban ha bekapcsolom, akkor eltelik pár perc és hallatszik egy kis kattanás vagy valami ilyesmi, és nem ég a láng (őrláng se). De tegnap este például ment 3-4 órán keresztül, aztán elaludtam, reggel pedig megint nem volt már láng. Mi a fene lehet a baja? Megőrülök.
2011. okt. 17. 11:11
 1/3 xido válasza:
100%

ezt egy tavalyi,gázbojleres kérdés válaszában találtam,a mechanizmus szerintem ugyanaz lesz:


"Mert el van dugulva vagy a fúvóka vagy a vezetőcső. Azért alszik el mert a dugulás miatt nem kep elég gázt ami elég az égéséhez és nem tudja a hőelemet ami a láng útjában van rendesen melegíteni."

2011. okt. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 schbandika válasza:
47%
Sokszor elég a gázóra és a konvektor csapjait sarkig kinyitni.
2012. febr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Andrássy Ágnes válasza:
Mi is albèrletben vagyunk van egy kètt hónapos unokám ès mi nekünk is az a gond. Nálunk ugyan az a baj. Egy kètt napig van gáz èg szèpen,de utána nem örlángra vált át hanem kialszik. Ès sajnos egy kètt nap mulva van megint gáz. Csak nem èrte mhogy ezt mièrt csinálja.
2018. febr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!