Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ilyen fajta asztalt hol találok?

Ilyen fajta asztalt hol találok?

Figyelt kérdés

nem ezt mert ez rém drága,hanem ilyesmit.


[link]


2011. okt. 18. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Már bocsi ,de szerintem jobban jársz ,ha csinálsz magadnak. Kell hozzá egy régebbi asztallap 3 deszka 1 csomó csavar fehér zománcfesték és 4 asztalláb
2011. okt. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én is gondoltam erre,de azért körülnéznék.. lány vagyok,nem asztalosmester de lehet h sikerülne :)))
2011. okt. 18. 18:27
 3/8 dirtboy ***** válasza:

jaja csinálhatsz magadnak is de a látszó részeken ne csavarral hanem inkább tiplivel vagy lamellóval csináld /ezekhez kell ragasztó is,azt is kapsz már sok helyen,(polivinil acetát bázisú diszperziós ragasztó tökéletes lesz)/

a bútorlapot olyan helyen vedd ahol le is vágják méretre,a lényeg hogy tervezd meg előre az egész asztalt és azokat az éleket amiket zárni kell oda rakass ABS-t,az jobb,szebb és tartósabb mint a sima élfólia.

gázteleszkópnál figyelj hogy ne túl erőset válasz mert úgy kényelmetlen lesz mozgatni.

a szövetes részt én úgy csinálnám hogy vennék egy vékony HDF-et vagy Mdf-et /mindegy/ és a szövetre a zsebeket megvarratnám utána beragasztóznám a HDF vagy MDF táblám hátulját és néhány helyen az elejét és rá raknám a szövetet.

aztán ezt az egészet felragasztanám a helyére,a ragasztónak meg kell fognia kellő képen szóval nem kell aggódni hogy leeseik.

azt hiszem le írtam a nehezét de kérdezz nyugodtan ha valami nem világos az elkészítésével kapcsolatban.

2011. okt. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Megkerestem neked. IKEA-s cucc. 25ezer forint.


[link]

2011. okt. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ikeában, 37 ezerbe fáj. Ha csak az asztallapot veszed meg, az 25 ezer. Szerintem annyira nem drága, mert mire megveszed az alapanyagot, fát és vasalatokat, megcsináltatod, kibéleled, nagyjából ugyanott vagy, esetleg spóroltál 2-3 ezret. Azért meg nem éri meg a macera.
2011. okt. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dirtboy ***** válasza:
azta van ára,lehet ilyeneket kéne gyártanom
2011. okt. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A név kötelez. :D IKEA. Ezek még egy szöget is 1500ért adnak. Csak tesznek arra is egy zsanért. :D
2011. okt. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dirtboy ***** válasza:

lehet ott többet is spórolni nem csak 2-3ezret.

ja és az asztal nem tartalmaz fát csak bútorlapot pontosabban forgácslapot.

1 forgácslap táblából 2 ilyen asztal simán kijönne.szóval ha van időd simán megéri magadnak megcsinálni.

2011. okt. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!