Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kicsit felmelegí...

Hogyan tudnám kicsit felmelegíteni a lakást?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt elindítoták a távfűtést, most kikapcsolták. Teljesen hidegek a radiátorok.

A hálóban 20 fok van, a többi helyiségben még hidegebb.

Ráadásul megfáztam, táppénzen vagyok.

Gondoltam arra, hogy teszek fel egy fazékba vizet forralni, mert valahol az olvastam, a párás levegő melegebbnek tűnik.

Valakinek valami ötlete?

Próbáltam elérni a közös képviselőt, de nem sikerült.


2011. okt. 20. 09:59
1 2
 11/13 anonim válasza:
És szalonnát ne süssön,esetleg?:D
2011. okt. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

szedd föl a parkettát és csinálj tábortüzet :))

amúgy ha úgyis fekszel, mert beteg vagy, akkor egy villanyos ágybetét nagyon szuper, mi esténként ágyba fekvés előtt 10 percre bekapcsoljuk, nagyon jó a meleg ágyba feküdni :) de egész na ha minimumon megy alattad, nagyon jó meleged lesz és nem is fogyaszt sokat

2011. okt. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb megoldás a sütő. Kábé úgy működik, mint egy gázkonvektor. Ha a szobád közel van a konyhához, akkor mindenképp ezt javaslom, hagyd nyitva az ajtaját és azt járasd. Akkor is érdemes, ha nem sütsz, a gáz ugyanis sokkal olcsóbb a villanynál.

De amúgy távfűtéses lakásba mindenképp érdemes egy kiis hősugárzót beszerezni, nekem ez még csak a harmadik panelos telem, de minden évben muszáj volt legalább egy-két este használni. Például a megfázás elkerülésére :)

2011. okt. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!