Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapestre megyek egy fél...

Budapestre megyek egy fél évre. Találok kiadó szobát csak fél évre? Nekem egy néni esetleg egy csendes család is megfelelne, ha nem átjárós a szoba. Kb mennyiért? Vagy van valamilyen diákszállás?

Figyelt kérdés
Erasmus... :D remélem
2009. máj. 3. 09:59
 1/4 anonim válasza:
Pl. az alberlet.hu-n találsz sok kiadó szobát. Rezsivel együtt kb. 25-30-tól indulnak az árak.
2009. máj. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Tele a piac kiadó lakással.

Csak szoba szvsz már necces.

Viszont sok apró /pl 30 nm-es/ kiadó lakás van.

2009. máj. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én pont lakótársat keresek! Ja és lány lakótársat :) Akár fél évre is kiveheted a szobát!
2009. máj. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

huh, köszönöm az ajánlatot, de még nem biztos, hogy mehetek, ma derült ki, hogy nem csak ketten vagyunk egy helyre hanem kb tizen... a meghallgatás még hátra van,

azt tudom, hogy van most sok kiadó lakás, de engem csak szeptembertől érdekel, ugyanis arra a félévre megye,(ha megyek) és akkor nagyon sokan keresnek majd gondolom, és az ára is biztos felmegy... (nálunk mindig így van)

lakás is megfelel, de az sokkal drágább általában és nah.. inkább szobatársnak vagy nénivel, esetleg nyugodt családdal. ha valakinek így is megfelelnék, írhat :D köszönöm a linket, nézni fogom mindenképp.

2009. máj. 4. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!