Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Formázó port hol tudnék...

Formázó port hol tudnék venni? Egerben láttam egy kreatív hobbi boltban csak az egy kicsit messze van Budapesttől.

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 14:43
 1/4 Sbella17 válasza:
Pontosan mit értesz formázó por alatt? Sose láttam hobby boltban ilyet. De lehet, hogy művészellátó boltban is megkapod, az meg biztos van egy pár Pesten :)
2011. okt. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3d vagy 4d nem tudom kézformát lehet vele csinálni. Nem biztos hogy érted így. Mintha az ember kezét megfogtad volna.
2011. okt. 30. 22:04
 3/4 Sbella17 válasza:
Akkor ez olyan, hogy a kezedre ráteszed ezt a port, és ilyen 3d dolog lesz ha leveszed? mhh sose hallottam erről. De keress rá pesti hobby boltokra meg mondom művészellátóra. Ott tuti lesz vagy megmondják hol kaphatsz. Jobb ötletem nincs. NAgyon ritka dolog lehet ez :S
2011. okt. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sbella17 válasza:

NAh kicsit utánanéztem és ezeket találtam

[link]

[link]

2011. okt. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!