Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Normális az albérletem tulaja?

Normális az albérletem tulaja?

Figyelt kérdés

Tavaly december óta lakunk itt és ma jutott odaáid a dolog, hogy kiderült miért nem akarja oda adni a bérleti szerződés másolatát.


Ugyanis, ha oda adná nekünk vagy mondjuk bárki másnak aki tőle bérel lakást és az nem fizet, akkor sokkal nehezebben tudja kitenni a szűrét...bírósági úton 2-3 év míg visszakapja a lakást. Már csak azt nem értem, hogy amikor tavaly decemberben aláírtuk akkor miért mondta azt, hogy akkor majd legközelebb hozza a mi példányunkat?

nah meg az éremnek két oldala van. Így akár azt is kitalálhatja bármelyik pillanatban, hogy illegális lakásfoglalók vagyunk, hogy egy kanyi vasat nem adtunk neki soha...stb.

Szóval úgy döntöttem új albi után nézek.

40 ezerért 1,5 szobásat a XVI-ban vagy XIV-ben?


2011. okt. 29. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:

most akkor mi a kérdés, hogy normális-e a tulaj, hogy hogy tudnátok rendezni a helyzetet, vagy hogy van-e ennyiért lakás?

1) ha nálatok lenne a szerződés, akkor bármikor felnyomhatnátok az APEHnél, hogy bejelentetlen albérlői vannak (99%, hogy nem adózik utánatok), de ezt bukta, mert így is felnyomhatjátok.

2) esetleg próbáld fenyegetni, hogy ha nem adja oda a szerződést, felnyomod az APEHnál.

3) biztos van.

2011. okt. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a teljeskörű válaszadást :)
2011. okt. 29. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!