Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mikróval spórolok többet,...

Mikróval spórolok többet, vagy azzal, ha megmelegítem az ételt a gázon?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem számoltam utánna, de állítólag a mikró sok energiát elfogyaszt ahhoz, hogy olyan rövid idő alatt, annyira forróra melegítsen fel valamit, ahogyan éppen megteszi.


A mikróbban csak azokat a kajákat melegítem (rakott krumpli, hasonlók), amiknek nincs leve, és ezért gázon eléggé nehéz melegíteni.

2011. nov. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mikró nem fogyaszt sokat,és jobb benne felmelegíteni az ételt,mint a gázon. Mire az edény felmelegszik,majd az étel is,elég sok gázt elfogyasztasz,az étel pedig nem is olyan jó. Nagyon kevés,amit gázon fel tudsz melegíteni,hogy ne kelljen folyadékot adni hozzá.
2011. nov. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
khmm a mikró a vízre van ráhangolva, azért robban fel jobbaknál seperc alatt a kávé - rendszeresen... :)
2011. nov. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!