Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nálatok is furcsán sok a...

Nálatok is furcsán sok a bodobács (bogár)?

Figyelt kérdés

Egyre több van belőlük, a ház napos falán gyülekeznek. Ez nem is gond, mert nem taszító bogarak, de már a szobába is bejönnek, és széttaposva a szőnyegen már gáz.


[link]


Az tuti, hogy a meleg, és száraz ősz lehet az oka.


2011. nov. 4. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Errefelé is sok van, Budapesttől nem messze, délre egy Kis-Duna melletti településen élek. Poloskák (büdöskati, büdösbence, büdösmargit) is vannak, de sokkal több a bodobács (istenbogárkája :)). Bár erre minden évben nyár végétől egészen a fagyokig nagyon sok van belőlük, nem vettem észre különbséget az idei és az ezt megelőző évek "termései" között.
2011. nov. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nálunk is sok van mostanában, budapesten. a konyhában azért elég idegesítőek...
2011. nov. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nálunk az idióta nemhétpettyes katicaféleségből van sok.
2011. nov. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Pár napja kiültem a napra, teljesen elleptek a bodobácsok, poloskák, katicák :D Egyébként nekem ez a bodobács név új, felénk papucsbogárnak hívják :D
2011. nov. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A nem hétpettyes katicák nagyon kártékonyak. Irtani kell őket. A bodobácsokkal nincs semmi baj.
2011. nov. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez lovag bodobács, nem?

Amúgy nálunk nincs, nem is láttam mostanában ilyet. Annál inkább tavasszal. Akkor rengeteg szokott lenni.

Nálunk az utóbbi időben büdösbencéből volt feltűnően sok, még a lakásba is bejöttek.

2011. nov. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!