Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Akinek van saját kamera...

Akinek van saját kamera rendszere kiépítve a kertes házában, volt-e már vkinek baja a joggal/törvénnyel pl. a szomszédja által? és hogy lehet azokat a problémákat elkerülni?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert ez eléggé érdekes kacifántos dolog.

Jövőre szeretnék én is kiépíteni egyet önállóan.


2011. nov. 7. 05:18
 1/2 anonim válasza:
100%

Ugy kell beallitani, h a szomszedbol csak a kerites latszodjon.

Nem tudom miert akarod meg a szomszedot is megfigyelni.

Egyebkent munkatarsamnak volt.

Atjart a szomszedasszonyahoz aztan a kamera felvette, ahogy all az erkelyen.

2011. nov. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak a kerítése sarkát ami kb. 1.5M-e ha azt vesszük épp hogy egy kicsit jobban látszódik majd, és azért mert vki/vagy vkik be szoktak dobálni hozzánk legutóbb az ablakot kis híján kitörték egy rögdarabbal de malter is volt benne, azért.

Nagyon sok felvételt láttam a neten hogy az illető a kapubejáróját figyeli, és látszódik az utca meg a szomszéd kerítése is és ez ezek szerint szabályos dolog, sőt aki a neten kamerát árul (vhol láttam) ilyesmi felvétellel reklámozta a kameráját.

2011. nov. 8. 05:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!