Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ez a csapnál...

Hogyan lehet ez a csapnál megoldani?

Figyelt kérdés

A "váltógomb" (fogalmam sincs mi a hivatalos neve) a zuhany/csap funkció között csak bizonyos víznyomásnál működik. Ha kisebb a nyomás, akkor csak a csapból jön a víz. A gond az, hogy túl nagy nyomás szükséges hozzá, így baromira pazaroljuk a vizet.

Létezik bármilyen megoldás, hogy ne a víznyomástól függjön, hogy jön-e víz a zuhanyrózsából vagy sem?


2011. nov. 7. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
ja, kicserélném a csaptelepet egy olyanra,ami jó
2011. nov. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vegyél nem nyomógombosat vagy ne fürgyé le! Azzal tudnál sokat spórolni.
2011. nov. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van olyan, amelyiken nem gomb van, hanem egy kar amit negyed fordulattal kell elcsavarni.
2011. nov. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ilyen karosat még nem láttam sehol, de utánanézek szaküzletekben. Köszönöm a tippet!


Egyébként a kart mi tartja a helyén? Nincs összefüggésben a víznyomással, ugye?

2011. nov. 7. 12:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ügyes vagy,szétszeded a nyomógombot,és egy~két menetet levágsz a rugóból...így gyöngíted,és kisebb nyománál is marad.
2011. nov. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kart nem a víznyomás tartja ott.

Hátránya, ha úgy felejted és kinyitod később a csapot, akkor biztosan elszabadul a zuhanycső, és minden vizes lesz:-)

2011. nov. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Életemben nem láttam még csapot szétszedve, de lehet, hogy szétkapom, aztán ha nem tudom összerakni, akkor megvárom a férjemet vele. Vagy majd szétrobban, ha ráengedem az első menet vizet :)


Hogy kell leszerelni a csapot, hogy ne dőljön a víz a falból? Társasházban élek, nem tudom, hogy csak lakásra hol lehet elzárni a vizet...

2011. nov. 8. 08:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is így van, mi egy fogkrémes tubussal szoktuk azt a kis helyet kipöckölni, így gyengébb vizet is be tudunk állítani, mert nem ugrik vissza.
2012. márc. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!