Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen rovar ez?

Milyen rovar ez?

Figyelt kérdés
Megpróbálták lerajzolni. Kb 1-2 mm-es. Barnás színű, de van világosabb is majdnem fehér. 6 vagy 8 lábuk van és mintha lenne szárnyuk is, és amikor közelítek felé, van, hogy elugranak. A munkahelyemen már nem egyet találtam. [link] A rajz.

2011. nov. 8. 18:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Utóirat: többnyire a falon másznak. Nyáron kiköltöztek a fürdőszobába, de most meg jönnek vissza...
2011. nov. 8. 18:30
 2/8 anonim ***** válasza:

Mortein ha nagyon idegesít :D amúgy rajz alapján én spec nem tudom beazonosítani,.

(ha egyet lefújnál azt le lehetne fotózni).

2011. nov. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A rovar nagyon pici, még egy jó képeket csináló fényképezőgéppel is olyan homályosan lehetne csak kinagyítani, hogy az gyakorlatilag egy pixelnek látszódna. És rajz alapján milyen bogarak hasonlítanak rá?
2011. nov. 8. 18:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Tetű? Bolha? Muslica? Atka?
2011. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, majd megpróbálok róla azért fotót is készíteni, hátha sikerül valamit kiszedni belőle. De nyugodtan válaszolhattok még ha valakinek valami ötlete lehet.
2011. nov. 8. 19:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Kutyabolha!
2011. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! A régi könyvekben is szoktak ilyenek mászni. Nem könyvmoly, mielőtt valaki beírná:-D
2011. nov. 10. 13:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Könyvmoly :DDD Amúgy én is szoktam ilyeneket látni a régi könyvekben, de fogalmam sincs, mik lehetnek. :)
2011. nov. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!