Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van valami minimális CO...

Van valami minimális CO kibocsátása a cirkónak?

Figyelt kérdés

Anyám vett itthonra tűz- és CO jelző készüléket, de elég érzékeny. előszobában volt éjjel (onnan nyílik a fürdő, a szobám és a konyha is), és 4x beriasztott, felverve a családot (pedig akkor nem volt szellőztetés sem, meg dohányzás sem). Most odaraktam a cirkó alá és nemrég megint csipogott többször.

Évek óta van meg, nem régi berendezés, de rosszullét, ilyenek sosem volt még, nem hinném hogy szivárogna.

Szóval van természetes kibocsátása?


2011. nov. 9. 16:51
 1/3 anonim válasza:
ezeket a detektorokat gyakran kell kalibrálni...azthiszem hogy évente.
2011. nov. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Előző köszi,ezt én se tudtam, amúgy nekünk a cirkó mellett van,de csak akkor csipog,ha tök sűrű füst van a cigitől,vagy ha éppen alatta cigizünk.
2011. nov. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, a CO színtelen, szagtalan, nagyon sokáig nem is érzed a tüneteket, így elképzelhető, hogy gond van a cirkóval. Nem olyan, mint a szén-dioxid, a súlya csak egy kicsit nagyobb a levegőénél, ezért kevésbé gyűlik össze lent. Ha megengedheted magadnak, akkor szerintem vegyél még egy készüléket (kb. 5000 Ft-ért láttam a neten), ha az nem jelez, akkor a régi a hibás valószínűleg. Ha az is jelez, akkor meg hívd ki a kéményseprőt/gázkészülék-szerelőt (nem tudom, pontosan ki tudja az ilyet ellenőrizni). Persze simán ki is hívhatod a szerelőt, egy ellenőrzés talán nem kerül olyan sokba.
2011. nov. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!