Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miként lehet leggyorsabban...

Miként lehet leggyorsabban haladni a diótöréssel? Miképp csinálajam kalapács elkerülésével?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 10:36
 1/6 Hungy ***** válasza:
Beleraksz egy csomó diót egy zsákba, és tízszer hússzor izomból a falhoz vágod. Csak aztán még külön kell válogatni a héjától.
2011. nov. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni diótörőt, vegyél egyet, és azzal csináld. Nem tudom, hogy gyorsabb-e, viszont nem pattog. De mivel nem kell annyira figyelni, nyugodtan be lehet menni vele a szobába és tévénézés közben megtörni a diót.
2011. nov. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi diótörővel csináljuk.
2011. nov. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Mi úgy szoktuk, hogy az egyikünk csőkulccsal megroppantja őket, a másik pedig kiszedegeti a héjból a diót. Szerintem így nagyon gyors.

Persze egyedül ez is lassabb. :)

2011. nov. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vágom falhoz.A tököm dobálózik egy zsák dióval.A végén hülyének néznek bazz:D:D:D
2011. nov. 11. 10:48
 6/6 TappancsMancs ***** válasza:
A 4-es szerintem is a legjobb. Ha egyedül csinálom akkor is ugyanígy két műveletre bontom, egyszerűbb egyfélét egyszerre csinálni. Végig roppantgatom aztán kibontom. Csőfogó vagy vízpumpafogó nagyon jó hozzá, hosszú nyele van erős áttéttel és így kevésbé törjük túl, nem nyomódik szét a dióbél. A diótörőnek kicsi a szára és kevésbé jó koordinálható. De kis kalapáccsal is jó végig törögetni. Aztán egy nagyon életlen tompa késsel bontogatom, kifeszegetem.
2014. nov. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!