Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha vegyestüzelésü kazánnál...

Ha vegyestüzelésü kazánnál felmegy a hőfok akkor mia az amivel a leggyorsabban lejebb tudom vinni hogy megelözzem a bajt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ki kell belőle szedni a parazsat és kinyitni minden radiátort. Hidegvizet véletlenül se önts rá mer felrobban a kazán
2010. febr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Dobj bele hat lapát havat.
2010. febr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hamut rá, az kéznél van.
2010. febr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A hideg hónak biztos örülni fog a kazántér. Robbanásszerűen gőzzé alakul a hó, jókora nyomásnövekedéssel.
2010. febr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Szia!

Ha a férjem nem volt otthon én is felforraltam a kazánban a vizet már egy párszor, és én olyankor gyorsan bezártam alul az ajtaját és raktam rá annyi szenet hogy eltakarja a parazsat. Nálam ez vált be.

Egy darabig még zenélt a radiátor, de utána megnyugodott.

2010. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

1. Mitől forrt fel a víz annyira?

2. A férjed gondolom örült, hogy utána "bonthatta ki" a sok szenet.

2010. febr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

21:39-es vagyok.

Általában begyújtás után sikerült felforralnom a vizet, azért hogy gyorsan meleg legyen megpakoltam a kazánt és nyitva hagytam az alsó ajtót. Amiről elég gyakran elfelejtkeztem és már csak akkor kaptam észbe mikor zenélt a radiátor:-(

A férjem nem a szén miatt aggódott, szerencsére olyan jó szenet fogtunk ki azon a télen, hogy olyan hamuja volt mint a fának, egyáltalán nem kövesedet. Őt inkább a kiegyenlítő tartályban lévő víz mennyisége aggasztott a legjobban /mindig újra fel kellett töltenie az akcióim után/ :-S

2010. febr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Biztos nincs keringető. Amellett nem könnyen forralnád fel.
2010. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És ajánlott kinyitni az ajtókat, ablakokat, hogy a minnél hamarabb lehűljön a rendszerben a víz normál hőfokra.
2010. febr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
csináld azt hogy 1 lényegtelenebb helységben zárd el valamennyire a radiátort vagy teljesen és ha fel forr a víz nyisd ki én így szoktam és semmi baj. Ui:pl:konyha mert ott a főzéstől úgy is melegebb van
2010. febr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!