Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A lávalámpa, hogy tud elromlan...

A lávalámpa, hogy tud elromlani? ( -. - :DD )

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elég röhejes a kérdése, de kaptam egy lávalámpát és már 3nap után nem úgy működik ahogy először, először még rendesen keringett benne a cucc és felment a tetejére de most már egyben van az egész és a feléig megy kb fel:D:D

mi lehet vele?:D:D


2011. nov. 10. 21:16
 1/5 A kérdező kommentje:

na és még írni sem tudok

*elromolni és kérdés

2011. nov. 10. 21:18
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kell várni egy kis időt mire az a cucc benne felmelegszik. Nekem durván 1 órát kell várni, egyébként lehet az égő gyenge benne, akkor bemész villamossági boltba viszed az égődet és pont ugyanolyat veszel bele, fogod kicseréled felmelegszik forog benne, örülsz.
2011. nov. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Röhögni fogsz, de bizonyos értelembe el tud romlani. Az enyémnek pl az volt a baja, hogy használat közben felborult és levált a puha cucc a benne lévő fémspirálról (ami segít, hogy az a gempa átmelegedjen rajta) és 2 és fél óra alatt folyt rá vissza
2011. nov. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát az enyém olyan, hogy ha nem használom, leül az alsó 5 centire a trutyi. Bekapcsolom, akkor melegszik fél-egy órát. Na akkor végre elindul, mire felér a tetejére, lehűlik, úgyhogy egy tömbben ott áll. :D Aztán további egy óra múlva megolvad kb és akkor jó és megy. :D

Alapvetően nem kéne kikapcsolni, de amiket lehet kapni, azokat nem merném égve hagyni, elég gagyik, annyit meg nem ér, hogy felgyújtsa a lakást. XD

2011. nov. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :D
2011. nov. 14. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!