Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lávalámpa vagy sólámpa?...

Lávalámpa vagy sólámpa? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
és milyen színben
2009. szept. 17. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a lávalámpára esküszöm, nekem pirosban van. A sólámpa a kisfiam szobájában,jót tesz a légzésnek.

mindegyik inkább hangulatlámpa, világítani nem nagyon lehet velük.

Engem a lávalámpa megbabonáz, hosszú percekig képes vagyok bámulni a különféle buborékokat:-)

2009. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Majd a lávalámpások által biztos le leszek pontozva, de szerintem az iszonyú giccses.

Szóval ha már mindenképpen ezekből lehet választani, akkor sólámpa, az legalább még egészséges is.

2009. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettő van és nagyon tetszenek :) Mindegyik másért szép :) Valóban,világításra nem alkalmasak,de a hangulatot nagyon megadják :)
2009. szept. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
attól függ melyik illik a szobához, a láva lámpa tényleg giccses tud lenni ha nem modern bútorjaid vannak. úgyhogy inkább só, de a láva tényleg szebb, de az átlag lakásokhoz nem passzol.
2009. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk is mindketto van. A gyerek szobaba a so- a lavalampa a mi szobankba. Nagyon tetszik a ferjemnek is.
2009. szept. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van mind a kettő. A sólámpa egyszer elkezdett elfolyósodni. Levet engedett maga alá. Gondolom a só megkötötte a levegőben a vizet.

Aztán a másik lakásban már nincs ilyen gond.

2009. szept. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sólámpám van és tetszik :)
2009. szept. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
86%
Nekünk van sólámpa, szép hangulatos mindig azt nézem, és egészséges is állítólag. Lávalámpa tetszeik, de ha belegondolok, hogy megveszem azért hogy bedugom a konnektorba, fogyassza az áarmot csak azért hogy szépet lássak.... szép szép, de pazarlás ha jobban belegondolunk. akkor már a sólámpa. az egészséges is.Nekem ez a véleményem. De másnak persze lehet más:)
2009. szept. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
most is a sólámpám fénye mellet netezek :)
2009. szept. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mért, mit csinál a sólámpa amitől egészséges lesz? Hogyan hat?
2009. szept. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!