Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi fontosabb? A nagyobb...

Mi fontosabb? A nagyobb konyha vagy a 3. hálószoba?

Figyelt kérdés

Átalakítás előtt vagyunk a párommal. Szeretnénk majd babát, de még nem belátható időn belül. 2 szobás most a ház, de ki is vannak használva, mert velünk él a nagyi is.

Azon hezitálunk, hogy inkább egy nagyobbacska konyhát válasszunk, a mostani csupán olyan 3-3,5 m2, vagy inkább egy 3. hálószobát?

Kinek mi a véleménye erről?

Átalakítható helyiségek vannak, viszont hozzá épülni nem szeretnénk, mert túl költséges.


2011. nov. 18. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha babát is akartok,és a mama is veletek él,akkor a 3. szobát választanám. A nagy konyha csak akkor kell,ha sokat főzöl,és étkezéskor nem fértek el.
2011. nov. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Attól függ, hogy főzni szeretsz vagy ...
2011. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen, szeretek főzni, szinte minden nap főzök és sokat sütök is...
2011. nov. 18. 20:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ekkora családnál már fontos a több szoba + ha hozzáképzeled Besenyő Pista bácsi válaszához a másik felét is, amit nem írt le, akkor még az is lehet, hogy rájössz, hogy inkább azt szereted jobban :)
2011. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem. Két szoba van összesen vagy két hálószoba és még egy nappali?

Én mindenképp a nagyobb konyhát választanám, ha van nappalitok, ellenkező esetben a plusz hálószobát. Csak az a baj, hogy nekem is 3 m2-es konyhám van, és pontosan tudom, hogy abban bármit csinálni kész őrület, semmi nem fér el.

2011. nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vagy tervezd úgy a nagyobb konyhát, hogy csak egy válaszfal áthelyezésével kialakítható legyen később a szoba
2011. nov. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én inkább a nagyobb konyhát választanám..

A baba még nem most jön.. mikor megszületik, és még picike, lakhat nálatok.. Mire meg már jó lenne, ha lenne saját szobája, addigra sajnos lehet, hogy a nagyitól el kell búcsúznotok.. Tudom, tök rossz dolog erről beszélni.

Ha van a 2 hálón kívül még egy nappalitok is, akkor én mindenképp ezt megoldást választanám.

Ha nincs nappali, akkor a 3. szobát. Majd, ha a nagyi már nem él veletek, akkor vissza át lehet megint variálni az egészet nagyobb konyhás verzióra. (gipszkarton válaszfal)

2011. nov. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az "undorítóskodóknak" no comment.


Nem lehet egy válaszfallal sajnos megoldani a helyzetet, mert ezt nem engedi meg a ház elrendezése.

Igen, két hálószobánk van, + nappali, étkező, konyha, fürdőszoba, előszoba, nagy kamra, ami a házból is nyílik és egy plusz helyiségünk is van, amit most tárolásra használunk.

A konyha így tök jó nekem, csak kevés a munkafelület, ennyi a baj vele, de lehet ezen lehetne segíteni okos ötletekkel, nem?

Köszi a segítőkész válaszokat!

2011. nov. 19. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!