Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Most költöztem egy leélt...

Most költöztem egy leélt panel lakásba a konyha diszperzittel van festve, tiszta zsír és fröccsenés az egész. Hogy tudnám ezt eltávolitani?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem leélt, hanem lelakott lakásnak mondják. :)

A falat le kell csiszolni és újrafesteni. A festés önmagában nem elég, mert a zsírfoltok átütnek rajta (tapasztalat).

2011. jún. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A diszperzitről annakidején azt állították, hogy mosható, de ez nem teljesen igaz! Ráadásul másfajta összeállítású festéket nem tűr meg, bármi mással ráfestel, azt "lerugja" magáról idővel.


Tehát le vele, akár spatnival is, és akkor már bármivel tudod újra festeni.

2011. jún. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy festőtől tanultam egy trükköt amivel lekaparás nélkül meg lehet oldani, hogy ne üssön át a zsír és a kávéfolt a falfesték alól: Le kell festeni a foltos részt (vékonyan csak a zsírfoltokat!) fehér, Trinát zománc! alapozófestékkel. Átfesthető utáns bármilyen falfestékkel és NEM! nem pereg le róla utána.
2011. jún. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!