Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten a 8 kerületben a...

Budapesten a 8 kerületben a Szigony utca milyen környék?

Figyelt kérdés
Én is tudom, hogy a "nyócker" az etnikumokról hírhedt, de vannak viszonylag normálisabb helyek is. Milyen a Szigony utca? Félni kell este, ha egyetemista lány vagyok és mondjuk buliból mennék haza?
2011. nov. 24. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha barna rosszarcú férfi vagy, akkor nyugodtan, nem fognak bántani. Egyébként nem életbiztosítás.

Én nem mennék oda 35 f létemre

2011. nov. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Oda jártam suliba nem messze, elkerülném messze a helyedben.
2011. nov. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

bocsi drágaszívem, de a 8kernek nem ezen része normális. a körúton kívüli részt felejtsd el ha élni akarsz. szigony, leonardo, tömő, práter, dankó, diószeghy... na, ha ezeket az utcákat hallod, akkor a saját érdekedben menekülsz.


mária utca, szentkirályi, krúdy, baross u. belső része.

na, itt már azért színvonalasabb, biztonságosabb az élet. persze nem olyan olcsó mint a fentebb említett utcák, de legalább nem rabolnak ki ha mész haza este.

2011. nov. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de szerintem lassan köztudott, hogy a 8. kerületen belül is a Szigony utca az egyik leghírhedtebb hely.

Én nem vagyok már pár éve egyetemista, lány sem vagyok, mégis elkerülöm azt a helyet, nem hogy ott lakjak!

2011. nov. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy 2 méter magad kajakozó vagy akkor félhetsz, ha meg az vagy akkor is.
2011. nov. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem egy életbiztosítás az a környék. Én messze elkerülném a helyedben.
2011. nov. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
39%

Közel sem annyira gáz, mint amennyire az előzőekben leírták. Én pár évig a Klinikáknál laktam, nyár óta pedig az egyik Losonci térre néző panelban lakom.


Rendszeresen megyek este, éjszaka a Szigony illetve a Práter utcában is. Eddig még semmi rendkívülit nem tapasztaltam. Vannak persze romák arra, főleg nyáron lepik el az utcákat, de nem hiszem hogy komolyabb atrocitás érne. Azt mondjuk el tudom képzelni, hogy beszólogatnak, ha csinos vagy, de egyéb bajod nem valószínű hogy lesz. Ha ennek sem szeretnéd kitenni magad, akkor menj másfelé.


28F

2012. jan. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!