Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol kapható frankó ételhordó...

Hol kapható frankó ételhordó az alábbi paraméterekkel? :legyen mikrózható, és olyan frankón zárható, hogy a levesnek esélye se legyen kifolyni belőle szállítás közben, nem árt, ha kissé lapított, és nem túl széles, hogy jól elférjen a hátizsákban.

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Ikea? Vagy sztem akármelyik háztartási boltban, esetleg a nagyobb hipermarketekben is körülnézhetsz.
2009. máj. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nyilván megnéztem már ilyen helyeken, és nem találtam a leírtaknak megfelelőt. Tehát. Kérem a továbbiakban, hogy ne valószínűségeket, meg elképzeléseket osszanak meg itt "válasz" gyanánt, hanem biztos információt. Azaz, ha valaki tud egy üzletet, vagy helyet, ahol a leírtakban közölt tulajdonságokkal rendelkező edényt lehet vásárolni, AZ írja meg ezt egy válaszban. Sajnos az előző válaszoló által leírt helyek egyikán sem találtam megfelelőt, és a látogatók megérzéseire nem vagyok a továbbiakban kíváncsi. Akkor írj választ, ha tudod a VÁLASZT!


Köszönöm.

2009. máj. 12. 15:00
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Ezzel a stílussal még akkor sem fogsz kapni választ ha valaki tudja a megoldást. Kicsit vegyél vissza magadból és akkor talán.... Jah amúgy én nem tudok ilyen kritériumoknak megfelelő éthordót, de ha tudnék neked akkor sem árulnám el.....
2009. máj. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha hátizsákban akarod vinni a levesedet, akkor szerintem jobban járnál egy széles szájú kulaccsal, abból biztos nem folyik ki. Ahol meg a mikró van biztos elfér egy tányér is, amiben megmelegíted.
2009. máj. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. A stílusodból visszafoghatnál kicsit igazán. Tippeket adtam, hogy hol nézhetnéd meg, honnan a francból kellett volna tudnom, hogy Magyarország összes boltját végigjártad már??? Így próbáljon neked segíteni bárki is...
2009. máj. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nos, köszönöm, a szándékot és igyekezetet, nem akartam senki lelkébe gázolni. Sajnos ez a tényen nem változtat, hogy használható választ nem kaptam a kérdésre, és sajnos ez nem egyedülálló. Emiatt senkire nem hatragszom, valószínű vagy én, vagy sokan mások (vagy mindkettő egyszerre) félreértik ennek az oldalnak a rendeltetését. Azt gondolom a sorozatos, érdemben meg nem válaszolt kérdések miatt, a továbbiakban más fórumot választok kérdéseim megfejtésére. Kellemes időtöltést a többieknek, viszlát.
2009. máj. 13. 13:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia Pukkancs!

Nem akarlak megbántani, de keresd fel egy szemész szakorvost. A nagy barkácsáruházakban annyi ilyen van, hogy még adnak is el belőle.


Nekünk a csatos dobozok jöttek be:

[link]


vagy:

[link]


De hasonló mikrózható, csatos dobozt lehet kapni majdnem mindegyik 100 Ft-os jellegű boltban.


Ez is nagyon jó, csak arra kell figyelni, hogy a fedő nem szereti a mosogatógépet. Ebből van olyan, ami abszolút a te igényeidnek megfelelő, kb. A/5-ös méretű, kb. 4 cm magas, és ugyanilyenből osztott verzió is létezik. Ez beszerezhető az obiban is vagy itt:

[link]

Kimerítő volt a válaszom?

2009. máj. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Van még, attól függően, hogy mennyire vagy nagyétkű:

[link]

[link]

[link]

2009. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia!Szerintem nézz utána Tupperware-s dolgoknak,ott tuti találsz magadnak valót!!!Meg kell fizetni az árát az igaz,de vmit vmiért..MEGÉRI!!!
2009. máj. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia


Köszi a tippet, a kékfedelű kapoccsal zárható nem olyan rossz, volt már nekem korábban, de sajnos az sem 100%osan megbízható, a többi viszont tapasztalatból tudom, hogy nem jó. Közben egy ismerősömtől kaptam tippet, úgyhogy megnéztem a kérdéses edényt és jónak tűnik.

Köszi a válaszokat.

2009. máj. 16. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!