Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen paraméterekkel vásárolj...

Yuda kérdése:

Milyen paraméterekkel vásároljak lakást Budapesten? (akik esetleg vásároltak, utólag is így döntenének? )

Figyelt kérdés

Az összeg természetesen behatárol(8 mill. körül),de érdekelne a véleményetek ilyenekről,de lehet párat kihagyok:

-panel, vagy téglaépítésű? miért?

-kerületek amelyeket ajánlotok és amelyeket nem -miért?

-belváros túl szmogos, peremkerület túl távoli?

-emelet vagy földszint? mi férjen még bele?

-távfűtés,vagy saját konvektoros szabályozás?


2010. ápr. 30. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
8 milláért max. külterületi panelt kapsz!
2010. ápr. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

most lehet olcsón vásárolni.

De meg kell nézni, miért akarják (akár most) eladni.

-Szomszédok.

-rossz fekvés, forgalmas.

-sötét

-rossz környék


tégla elvileg jobb, de hideg.

- ennyiért nem kapsz, vagy nagyon régit.


panel ne,m rossz, de fentiek + nehéz eladni, ha mégis meggondolod magad, vagy az élet úgy hozza.


Kerületek: azt mondom, melyiket óvatosan:6. 7. 8. 9.10. 13. 18. 21. egyes részei. hogy miért? környék.

1-től a max. 5. emeletig nem gáz. Persze, ki mit szeret.

2010. ápr. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi és megnyugtatásul mondom,rákerestem nem egy ingatlanosnál neten -bőven van ebben az árban lakás mindenféle (főképp egy szobásak,de elvétve másfél is),igaz a tégla olyan 50 évesek.Várom a további véleményeket!
2010. ápr. 30. 18:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Újpest központ nagyon bejött, panel második emeletén lakok idén öt éve. Én azt mondom, hogy jó környék, rengeteg a kisgyerekes család. Eddig még semmi baj nem ért engem, pedig volt már, hogy hajnalban jöttem haza egyedül, mert bulizni voltam, de persze azért jobb vigyázni. Régen laktam a belvárosban, de soha nem mennék vissza. Földszinten nem szívesen laknék, 1-4. emeletig max. Távfűtés elég drága, de hátha történik most már valami, elég sok házat korszerűsítettek mostanában. Ja, és itt a központban van a 3-as metró végállomása, és egy csomó busz, villamos is van, szóval bárhová eljuthatsz rövid időn belül. Nekem ez volt az egyik nagyon fontos szempont. És sok lakást hirdetnek 8-9 millióért, nem azért, mert gáz van vele, hanem ilyen lent vannak most az árak. Persze ez az egy, másfél szobásakra értendő, 40-56m2 között.
2010. ápr. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi is újpestiek vagyunk, tényleg egész jó..:)
2010. ápr. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Csepelt (XXI. kerület) javasolnám, itt is gyönyörű részek vannak, akár téglaépítésű, egyedi fűtésű lakások is ennyi pénzért. Csepelre nagyon jó a közeledés, a HÉV 12 perc alatt bent van a Boráros téren, csendes, nyugodt hely, igazi kisvárosi hangulata van.
2010. ápr. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

külkerület offos. pláne ahol xar a közlekedés. akármilyen olcsó, meg jó környék, inkább szívsz vele, mint jól jársz.


panel simán jó, távhő lassan olcsóbb mint a gáz, és sokkal melegebb is van.


2.-8.-ig sztem bármelyik emelet jó. magasan azért jobb, mert:

csendesebb

tisztább

világosabb

szép panoráma van


földszint nagy szívás, mert minden behallatszik, mindenki belát, és esélyesebb a betörés is. vagy az is elég kellemetlen, ha valaki az ablakod alatt bagózik, vagy szaratja a kutyáját.


1 szobásat simán kapsz ennyiért.

2010. máj. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!