Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne párásod...

Mit csináljak, hogy ne párásodjon be a szemüvegem, ha a hidegből bemegyek valahova?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Cseréld ki, kapni már olyan szemüvegeket amik nem párásodnak az üveg anyaga, vagy a bevonatuk miatt!


Sőt olyat is kapni, ami a fényviszonyoknak megfelelően magától elsötétül vagy kivilágosodik.

2011. nov. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alapvető fizikai jelenség hogy a hideg felületre a pára kicsapódik.
2011. nov. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szemüveget kicserélni drágább, mint mondjuk veszel impregnált szemüvegtörlőt.
2011. nov. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tegyél rá fűtőszálat, mint a kocsikon :D
2011. nov. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A DM-ben kaphatsz szemüvegtörlőt,az szilikonos és nem párásodik tőle a szemüveged. Én is azt használom.

Dobozosat vegyél,ne tasakosat. A tasakos hamar kiszárad.

2011. nov. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az én szemüvegem lencséje elvileg nem párásodik, ehhez képest meg igen, ráadásul nagyon nehezen tisztul ki...
2011. nov. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ellene semmit, mert a szuper törlőkendők és bevonatok sem tesznek csodát a fizika törvényeivel szemben. :D

énkéznél tartok egy törlőrongyot vagy leglaább egy pzs-t, leveszem és megtörlöm, kicsit melengetem közben a lencsét, és már nem is olyan vészes a helyzet.

2011. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!