Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Villanybojler vízkőtlenítésére...

Villanybojler vízkőtlenítésére valami gazdaságos embert tudtok?

Figyelt kérdés
szerintem ráférne, bár nem tudom hány éve lett, de kattogott egyszer már, amikor felfűtött, ez meg az jelzi, de eddig a legjobb ajánlat 14.000 ft volt, ami kva sok, 20-30-ért új bojlert veszek.
2011. nov. 28. 14:58
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

most beszéltem egy szakemberrel ez meg azt mondta, hogy csak akkor javasolja, ha volt 1-2 évente csinálva, mert ha kimaradt és már több éve nem is volt vízkőtlenítve, akkor lehet kilyukad, miközben tisztítja.

Asszem marad, hogy megvárom, míg elromoljon és csere

2011. nov. 30. 09:25
 12/16 anonim ***** válasza:
előfordulhat csak nagyon kicsi a valószinüsége...
2011. dec. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
folytatnám: tisztitástól miért lukadna ki? ha meg kilukad tul leszel a cserén.....
2011. dec. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én eleve úgy megyek i, hogy mindent viszek, de ha véletlenül épp elfogyott az adott alkatrész, nem számolom fel a boltba jutás idejét. Én 5000Ft.ért vállalom, + az anyag ára, és mindent bele rakok, mert nem akarok visszamenni garanciában javítani.
2012. ápr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
És két-három óra alatt megvan a bojler javítása+ takarítása.
2012. ápr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Isten őrizzen a 20-30 ezer Forintos bojlerektől!!!
2012. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!