Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Aki kap lakásfenntartási...

Aki kap lakásfenntartási támogatást ami gázártámogatás volt régen azok milyen formában kapják meg?

Figyelt kérdés

Megítéltek nekünk havi 5000Ft-ot visszamenőleg szeptember 1-től ami azért most már gyűlik.Milyen formában kapom ezt meg?Én úgy tudom majd levonják a fűtésszámlánkból!Jól tudom?

Köszönöm a segítséget!


2011. nov. 29. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:

ha az igénylőlapon bejelölted hogy szolgáltatón keresztül kapd akkor le kell hogy vonja a szolgáltató, ha azt jelölted be hogy az önkormányzat kpban fizesse ki akkor kiutalják minden hónapban

más lehetőség nem volt

2011. nov. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem,hogy ilyet kérdés lett volna.Most olvasom a határozatot és az áll benne,hogy a lakcímünkre utalják.Akkor majd a postás hozza!

Köszönöm a válaszod!

2011. nov. 29. 09:36
 3/8 Virág6 ***** válasza:
A mostani lakástámogatást,már a póstás hozza.Már nem vonják le a számlákból.
2011. nov. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor majd érkezik valamikor!:)
2011. nov. 29. 10:18
 5/8 Virág6 ***** válasza:
Nálunk 5.-éig hozzák.
2011. nov. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen a papíron 5.-e a határidő kiváncsi vagyok kihozzák-e a jövő héten és hogy 3 vagy 4 havit!
2011. nov. 29. 10:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom, nekünk meg azt mondták, pont az a lényeg, hogy nem kapjuk kézbe, meg kellett jelölni a szolgáltatót, amiből vonják, tehát az önkormányzat egyből a Távhőhöz utalja, a mi nevünkre, és minden hónapban kijön a számla, az alján: - x ft támogatás. És annyival kevesebbet kell befizetni.
2011. nov. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyetértek az utolsóval, amikor a szolgáltatót kérdezték, ott volt az a kérdés hogy az önkormányzat kézhez küldje a pénzt vagy a szolgáltatón keresztül vonják le.
2011. nov. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!