Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nagyon...

Nyergesné Ágnes kérdése:

Miért van az, hogy nagyon nehéz jó megbízható takarítónőt, bejárónőt találni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok rosszat hallani. Ellopnak pénzt, tárgyakat. Emiatt van, hogy csak ajánlás alapján keresnék én is takarítónőt, olyat, akit ismerősöm ajánl, mert nála is dolgozott. Hirdetés alapján rizikós.
2011. nov. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok. Gerincem miatt nem tudok takaritani, ezért két hetente szokott jönni segitség. Nem koszolunk, két középkorú ember. És mégis mindig csalódunk a takaritókban. Itt még nem lopott senki, de majdnem mind megbizhatatlan, igérkeznek, nem jönnek, vagy koszosan dolgoznak stb. Sajnos mióta egy hölgy nem tud jönni -idejárt l0 évig - azóta nem találtunk jó embert a munkára.
2011. nov. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak "ajánlás" alapon működik... Azaz olyat kell találni, akit valaki más ajánl. Mivel sokan kell, hogy valamiből megéljenek, de nem biztos, hogy szorgalmasak, a takaritónő, bejárónő nem a világ java, mint munka. Tehát nem azok választják, akik "szerenek" takaritani... Nekünk szerencsénk van, nagyon szuper takaritónőnk van.
2011. nov. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
off. hol laktok?
2011. nov. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert a legtöbb ember nem alkalmas erre a munkára. Ráadásul főleg olyanok vállalnak ilyesmit, akik nem találnak munkát, mert képzetlenek és megbízhatatlanok.

Esetleg ismerős útján próbáljatok keresni, vagy diákot.

2011. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bejárónő válasza:

Kedves takarítónő és bejárónő keresők!

Mint egy takarító cég vezetője, abszolút egyetértek azokkal akik,azt állítják nem könnyű egy jó takarítónőt találni. Azok, akik magánszemélyként keresik a megfelelő személyt, hamar szembesülnek azzal, hogy ezen a piacon is sok az olyan munkavállaló aki, nem igazán a szakmája mestere :(. Természetesen vannak azért, kitűnő takarítók, akik a szakmájuk gyöngyszemei. Az én cégem, nagyon sok a keresésbe belefáradt megrendelőnek sietett segítségére! Ha valakit érdekel ez a lehetőség, nagyon szívesen válaszolok a kérdésekre! Addig is napfényes, tiszta lakást kívánok Mindenkinek! :)

2012. márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg aktuális lenne még az ajánlatot,kérlek írj ide! takaritobudapest@gmail.com
2012. ápr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!