Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol találok megbizható, nem...

Hol találok megbizható, nem drága takaritónőt? Van vmilyen oldal, ahol hirdetnek?

Figyelt kérdés
2008. okt. 6. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
itt vagyok én:-) igaz eddig csak otthon takarítottam, de fizukiegészítéshez jól jönne:-)
2008. okt. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
amúgy expressz, startapró
2008. okt. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
2008. okt. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszi

én nem vállalatot,hanem magánszemélyt keresek-

Rólad mit kell tudni?

2008. okt. 6. 16:36
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Ha valakinek nincs ideje takarítani akkor valószínű, hogy olyan jó a jövedelme, hogy ez a kérdés értelmét veszti! Aki lusta az fizessen; sokat!!!
2008. okt. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ez egyébként jellemző a magyar emberekre..a rosszindulat.az meg sem fordult a fejedben,hogy pici babával nem biztos ,hogy olyan egyszerű egy felújitás utáni nagytakaritást csinálni,amikor mindig magára boritja a felmosóvödröt???
2008. okt. 7. 08:16
 7/11 anonim ***** válasza:
2008. okt. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a takarító vállalkozásokon keresztül kiküldött takarítónők általában olcsóbbak és sokszor garanciát is vállalnak a munkájukra.
2008. okt. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat-azoknak,akik segitenek-és nem csak a negativ megjegyzéseket teszik
2008. okt. 9. 08:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Az is megoldás, hogy kalákába összejöttök ismerősökkel, rokonokkal takarítani (amíg valaki lefoglalja az egy méter alatti programcsináló egyedeket :), addig te tudsz takarítani, vagy amíg neked kell vele lenni, pl. szoptatás, altatás, játék, addig ők tudnak pucolni), cserébe valamit fel tudsz ajánlani nekik (pl. főzöl, amíg ott vannak, vagy hetente vigyázol egyszer a kutyájukra, ilyenek). Ilyen barter-kaláka dolgok nagyon pénztárcabarátok, és legalább attól sem kell félni, hogy idegen takarít a lakásban, hogy elcsen valamit stb. Meg jót szórakoztok közben, lehet anekdotázni, énekelni stb., míg járnak a kezek... Ez persze csak ötlet!
2009. máj. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!