Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megbizonyosodni...

Hogyan lehet megbizonyosodni arról, hogy az ablak gázzal, illetve milyen gázzal töltött?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha az ablak külső ,és a belső felére is teszek egy hőmérőt, és annak az összehasonlításával, de mik lehetnek az értékek?
2011. nov. 30. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
hm.. érdekes kérdés.. egyébként, nem haragszol, ha megkérdezem, hogy ez miért érdekel?
2011. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:

ha nem gond megmondom,

azért érdekes ez mert a hőszigetelt üveg közt nem levegő van hanem gáz ami jobban szigetel és bizony ha az ember fizet valamiért akkor elvárja hogy jó minőségű legyen és azt kapa a pénzéért amit venni akart.


a kérdező kérdésére sajnos nem tudom a választ.

2011. nov. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A fém osztó valamelyik sarkában kell leni egy gáztöltőszelepnek( pici szürke izé). Ha ez meg van akkor már 50% a gáz megléte. Bár a gáz 3-5 év és el illan. Csak most divatos dolog.
2011. nov. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze nem haragszok ha megkérdezed.

Azért kérdezem, mert legjobban ettől függ az egész ablak hőszigetelése (persze ha minden más egyéb is rendben van, pl. szigeteőgumik ) és mivel a polgár :) nem tud hogy megbizonyosodni róla, ezért simán lehet benne csak sima levegő, az argon, vagy a kripton gáz helyett. Sőt ! Ha mondjuk azt mondod hogy pár év és elillan a gáz, mivan ha az új ablak üvegét már korábban legyártották, és mire hozzám kerül.....?

Én soha az életemben nem bíztam meg olyan dolgokban amiknél esélyes hogy becsaphatnak. De ezt csak itt Magyarországon értem. Kint nyugaton ez meg sem fordulna a felyemben. De ha senkisem tud segíteni, akkor majd csinálok egy kísérletet....

2011. dec. 1. 09:52
 5/5 anonim válasza:

Kérdező, lett valami a kísérlettel?

Mert engem érdekelne a módszer.

2021. máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!