Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Biztonsági ajtóban láttam...

Biztonsági ajtóban láttam piros le d jelzést. Gondolom az a riasztott jelzi. Hol lehet olyan bővítést kapni?

Figyelt kérdés

2011. dec. 4. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Bővítést? Ha megnyomod, akkor szimplán csenget... (trillázik)
2011. dec. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biztonsági ajtóba van be építve.Nem nyomkodtam csengő meg van nekik rendes.Én arra tippeltem hogy az jelzi hogy riasztóval van el látva a lakás.azért érdekel ne engem is mert nagyon jól néz ki szerintem meg elég meg tévesztő:D
2011. dec. 4. 20:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, h elkeserítelek, de az tényleg a csengő. Annak ellenére, h lehet, h a rendes van bekötve.
2011. dec. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csakhogy elhidd: [link]

Itt is azt írják: "elemes beépített csengőt - mely LED-del világít is" És a képen is látszik a csengő.

2011. dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ajtócsere előtt nyilván volt rendes csengőm, betették ezt az új ajtót, mit ad Isten, azon is van csengő, de azért nem bányásztam ki a régit, most is működik, én elemet se raktam az ajtóba, nem is világít.
2011. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"nagyon jól néz ki szerintem meg elég meg tévesztő"


Valóban megtévesztő, de CSAK a vevők számára!

A betörők, max. röhögőgörcsöt kapnak tőle.

Kb. 30 mp. a kinyitása.

(Belül, meg papírral van kitömve.)

2011. dec. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az bizony a csengő, elemmel működik!
2011. dec. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!