Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Közös képviselőnk úgy döntött,...

Közös képviselőnk úgy döntött, hogy közösktg-et vet ki a tárolók után is, amivel nincs is gond. Nyilván ott is van egy minimális villanyfogyasztás. (Fűtés, takarítás, stb. nincs. ) Mennyi költség reális nm2/hó egy ilyen tároló után? Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés

2011. dec. 7. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha teszem azt mindennap átlag 1 órát világít mindenki a tárolóban, akkor 60 W-os izzóval számolva havonta kb. 2 kW a fogyasztás, ami kerül most vagy 120 Ft-ba! Ha egy tároló 12 nm, akkor 10 ft/hó/nm a reális!


A közös képviselő csak le akar venni benneteket, mert bizonyára van aki nem fizet, és helyettük valahogy másoktól kell pénzt behajtani!

2011. dec. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még valami eszembe jutott: Mi az, hogy a "közös képviselőnk úgy döntött", a közgyűléssel mi van? Legjobb tudomásom szerint ezekről a dolgokról is a közgyűlés dönt! Vagy csak megírta a jegyzőkönyvet a szavazásról?
2011. dec. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönömön a számítást! Ebben reménykedtem, hogy valakitől ilyen szuper levezetést kapok :) Lesz közgyűlés azért. Csak én is úgy kalkuláltam, hogy itt csak valami nagyon minimális, elhanyagolható összegről lehet szó -- már úgy józan paraszti ésszel is.
2011. dec. 8. 13:03
 4/4 anonim ***** válasza:
A közös költség azért van, hogy a közös helyiségek, tárolók fogyasztását állják. Ha kiadják valamelyik tárolót bérbe, akkor a bérleti díjból állják annak a fogyasztását.
2011. dec. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!