Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ezek közül hol a legérdemesebb...

Ezek közül hol a legérdemesebb lakást venni?

Figyelt kérdés

Néhány hónap múlva veszek lakást Budapesten, a közevtekők között gondolkodok:

-József Attila lakótelep

-Kelenföld

-Zugló

-Újpest(metró végállomás környékén)


A következő dolgokat venném figyelembe:

-Normális közbiztonsága legyen a helynek, ha este megyek haza ne kelljen attól féljek, hogy belémkötnek, kirabolnak

-Lehetőleg ne legyen nagyon messze a központtól(Práter utcába járok egyetemre, lehet majd az Infoparkban a XI. kerületben fogok dolgozni)

-Lehetőleg ne legyen nagyon zsúfolt, szmogos, legyen egy kis zöld terület is. Nektek mi a javaslatotok ezen helyek közül?


2011. dec. 10. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Újpest Központ közelélben lakom, elégedett vagyok. Csendes helyen, de tömegközlekedéstől pár percre.
2011. dec. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha a Práter utcában jársz egyetemre, és Infoparkban akarsz dolgozni, akkor Újbudán is szétnézhetnél, hátha találsz valami neked való lakást.
2011. dec. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát Újpestre biztos nem költöznék ha az Infoparkban dolgoznék, nagyon messze van, én anno a Gyöngyösi utcától jártam a BME-hez kb. 40-45 perc volt beérni és ugyanennyi vissza. A József Attila egész kellemes kis lakótelep, szerintem itt érdemes körülnézni.
2011. dec. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is a gyöngyösi utcában laktam, amikor kezdtem a bme-t :D

Baromi messze van, nem tetszett a környék sem, szóval újpestre nem mennék, az tuti.

A József Attila lakótelep jó lehet, közlekedés szempontjából mindenképp, de nem tudom, milyen környék.

Kelenföld az infopark szempontjából jó, meg lesz majd egyszer négyes metró, de annyira nekem az a környék sem szimpi. Ott is laktam egy ideig :D

Most zuglóban lakom, nekem eddig ez jött be a legjobban. Konszollidált környék, minden igényt kielégítő közlekedés, madárcsicsergés. Szóval ezek közül mindenképpen zuglóra szavaznék.

2011. dec. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!