Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 8. 00-16. 00-ig nem lehet...

8. 00-16. 00-ig nem lehet használni a wc-t négy napon keresztül, te hogy oldanád meg, ha egész nap otthon vagy?

Figyelt kérdés
Elmenni nem tudsz, mert otthon dolgozol, amivel haladni kell.
2011. dec. 10. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én reggel elmennék kakálni utáni szerintem kibírnék 8 órát ha csak nincs gyomorrontásom:D

pisilést meg megoldanám üvegbe.persze pöcc.sel könnyebb ez:D

2011. dec. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát 4 napot csak ki lehet így bírni.


Először is 5-kor kelnék, és innék kávét, vagy valami ilyesmit, hogy a nagydolgot letudjuk valahogy. Reggeliznék is rögtön, meg innék sok teát, ami 8-ig kiürül...

7 óra/ 7:15 után már nem innék. Aztán persze kajálnék napközben, de inni csak keveset. Így csak max 1× kéne pisilni... Gondolom valami befőttesüvegben tárolnám....

16 órától hawai. Pótolnám a folyadékot, stb. Másnap kezdődne előről ugyanez.

Ha mégis többször lenne kisdolog vagy bejönne egy nagydolog, hát az szívás, de azt is befőttmódszerrel oldanám meg. Pfúj. :-)

2011. dec. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én pl szartam már szemeteszsákba is.
2011. dec. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Elmennék a mekibe vagy a konyvtarba 1-2-szer a 8 ora alatt.

De iert nem lehet hasznalni? Vizelzaras miatt?

El lehet tenni vizet, amivel le lehet onteni.

2011. dec. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A munkát,ha csak lehetséges,elvinném haverhoz,vagy pl. ha nem igényel különösebben semmit,csak egy asztalt,tollat,ceruzát meg egy széket,akkor nálam még az egyetem jönne szóba,ahova amúgy is rendszeresen bejárok a még ott tanuló-dolgozó haverok miatt.Az egyetemen van vécé,ha nem is mindig a leghigiénikusabb,de a semminél jobb.

Ami a melót illeti,Szombathelyen a teljes belvárosban van wifi,ha van wifi-képes laptopod(jó,ez mondjuk pénzkérdés + technikai kérdés is,mert nem 20Forintba kerül egyelőre az ilyesmi,hanem komoly tíz,- meg százezrekbe),akkor a főtéren mindent meg lehet csinálni,egyedül talán nyomtatni nem tudsz(ahhoz hely kell összedugdosni a vezetékeket)

2011. dec. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
foss egy lavórba
2011. dec. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nálunk csinálták anno 25 éve a csatornát, akkor mi napokig egy vödröt használtunk, annál szarabb nincs :S


amúgy nyilván bili/befőttesüveg és lezárod

2011. dec. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ha meg annyi az egész, hogy nem húzhatod le, akkor használod a slozit és lecsukod lehúzás nélkül
2011. dec. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet használni?

Nem lehet a csatornázást használni, vagy elzárják napközbenre a vizet?

2011. dec. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Még egy alternatíva:

[link]

2011. dec. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!