Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » FÉG gázkonvektor gyújtólángja...

FÉG gázkonvektor gyújtólángja mennyire fűt fel 1kisebb szobát, mennyire tart állandó hőt? 2000 Ft gázt használ el/hó ha csak a gyújtóláng ég egész hónapban, viszont a külső fémtest ilyenkor 1általán nem meleg, szerintetek azért fűt gyújtólángon is?

Figyelt kérdés
A szoba fűtését rásegítésként villanyos ventillátoros hősugárzóval oldottam meg. Ezt amikor kell bekapcsolom, egész gyorsan felfűt. Tavaly csak a konvektort használtam, de az még többet fogyasztott, mint a villanymelegítő. Tudom, hogy nem gazdaságos árammal fűteni, de sajnos gázkonvektorral sem az. Kérdés, hogy a gyújtóláng szerintetek fűt-e számottevőt. 2000 Ft/hó Ár/érték arány megéri?
2011. dec. 15. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Fűteni nem fűt, de megakadályozza, hogy a konvektor szellőzőjén keresztül a kinti hideg levegő kitöltse az égésteret.
2011. dec. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:)
2011. dec. 15. 13:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom az őrlángra gondoltál. Mint ahogy az előttem író is írta, nem fog sokat melegíteni, de viszont ha kikapcsolod, akkor a konvektor úgy szolgál mint egy hűtő.
2011. dec. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!