Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehetne kezdene a megmarad...

Tetris kérdése:

Mit lehetne kezdene a megmaradt fél pár zoknikkal?

Figyelt kérdés
Összegyűlt már az évek alatt legalább 10 darab, aminek nincs meg a párja. Csak foglalja a helyet a fiókban. Ti mire használjátok ezeket, vagy csak dobjam ki?
2011. dec. 16. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Takarításkor felhasználom az ilyeket...

Néha csak pont egy zokniméretű rongy kell ezt-azt lemosni... Hát ott a zokni!

Kimosva temrmésztesen...


Meg ha szoktál varrni, alkotni, akkor tömésnek is jó ebbe-abba, pl huzatfogóba...

2011. dec. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Otthonra simán elhordható a felemás zokni. Angliában még divat is felemás zoknit hordani, épp ma láttam egy ilyen fazont és nem hajléktalan volt, hanem kikenve öltönybe... szerintem interjúra rohant vagy melóba.
2011. dec. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem is tudom,hogyan lesznek a fél pár zoknik.Nekem nem szoktak ilyenek keletkezni,mert már a teregetésnél a zoknikat párjával együtt terítem ki.(mosás után keresgélek a mosógépben,nem a vasalás előtt)De laktam egy darabig anyósommal,aki gyakran segített nekem pld, hogy a mosógépbe bekészített cuccot kimosta és kiteregette. Na,akkor nagyon sok fél pár zoknink lett,mert ő össze-vissza teregette őket,és ráadásul nem is egy helyre,hanem radiátorokra is meg ilyenek. Eleinte reménykedtem,hogy előkerülnek,de ez szinte soha nem következett be,mikor végképp lemondtam róla,egyszerűen kidobtam.
2011. dec. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Használd kesztyűnek őket!
2011. dec. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azért van ennyi fél pár zokni nálunk, mert három fiam van, plusz egy férj. Az naponta 8 db zokni. Egy héten 56 db. De ha mennek focizni, akkor több is. Már próbáltam azt is, hogy vettem 50 pár tök egyforma zoknit, de akkor meg abból volt folyton galiba, hogy éppen kié melyik.


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2011. dec. 16. 19:06
 6/6 anonim válasza:
0%
Én azokba általában beleverem.
2011. dec. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!