Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tapasztalatok a space bag...

Tapasztalatok a space bag vákuumos zsákról? Vagy másfajta vákuumos zsákról valami tapasztalat? Érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon jó.

Évek óta így pakolom el a dolgaimat.

Nyári cucc ki, téli be, leszív, elrak > kishely

2011. dec. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont múlt héten említette a barátnőm, hogy ő már a többedik garnitúrát vásárolja, mert annyira jó. Engem is elgondolkodtatott...mert cucc az sok van, hely meg kevés.
2011. dec. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Évekkel ezelőtt vettem a Metroban, német.

Emlékszem, hogy drága volt, szóval, ha nem jött volna be, akkor anyáztam volna, de működött.


A nagyobb zsákot nem szeretjük, mert nehéz elhelyezni, így azt nem pakoljuk tele, hanem kisebbre hajtjuk.

Van amelyik ereszt egy idő után, de így is haszáljuk, mert amikor elpakoljuk, akkor még oké.


Eddig két porszívóm volt, azokkal működött, egyszerű a szelepe.


Konkrétan a Te általad említett zsákot nem ismerem.


A Metroban most is lehet kapni ilyet.


Őszintén szólva nem tudom, hogy mások hogy pakolnak el enélkül. Nem vélezlenül vannak tele a lakások drága szekrényekkel: levegőt tárolnak benne :)

2011. dec. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!