Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Azt hallottam, hogy Székesfehé...

Azt hallottam, hogy Székesfehérváron is van capoeira. De táncot vagy harcművészetet lehet ott tanulni? Valaki aki oda jár (t)? Tapasztalatok? És ha lehet, mondjatok árat! Légyszi

Figyelt kérdés
esetleg linkeket is tudnátok adni?
2011. nov. 22. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha eredeti harci capoeira-t akarsz tanulni akkor kizárólag 2 helyen tudsz (Az ország összes többi helyén csak gagyi táncikálás van). Komáromban vagy Szegeden, itt komoly igazi BRAZIL mesterek oktatnak, nem igazán van táncikálás, van bokszzsákos edzés és ütő-és rúgópárnákon is gyakorolnak. És bunyó (sparring) is van, elég kemény és fárasztó. Bár én nem capoeirázom, de 1 komáromi edzésen részt vettem, nem volt gyenge.


Késes Krisz

2011. nov. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mindigfuto Benvenuto válasza:

[link]

Ne tévesszen meg a honlap címe, Veszprémből indult, de már Székesfehérváron van a legnagyobb csoport.

A honlapon találsz választ a tánc vs harcművészet kérdésedre is.

Az edzések elég kemények, de nézz be egyszer és meglátod.

A csoport fent van már Facebookon is.

Üdv!


Mindigfuto

2012. ápr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!